Matgrupp Utomhus Comfort Garden Tunis 90 med 2 Ställbara Utefåtöljer JennyGrå/Vit/Grå, Utan Dynor
Rek. pris 5 999 kr
4 035 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Tunis 90 med 2 Ställbara Fåtöljer Jenny från Comfort Garden är en trevlig matgrupp för två personer som passar perfekt på den mindre uteplatsen eller i det mindre uterummet. Matgruppen har ett fyrkantigt bord och två bekväma, ställbara fåtöljer.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Matgrupp Tunis 90 med 2 Ställbara Fåtöljer Jenny från Comfort Garden är en trevlig matgrupp för två personer som passar perfekt på den mindre uteplatsen eller i det mindre uterummet. Matgruppen har ett fyrkantigt bord och två bekväma, ställbara fåtöljer.
Tunis Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Jenny Fåtölj Ställbar - 2 st
- Bredd: 58,5 cm
- Höjd: 110 cm
- Djup: 65 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Jenny Fåtölj Ställbar - 2 st
- Bredd: 58,5 cm
- Höjd: 110 cm
- Djup: 65 cm
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 613582 |
| Dynfärg | Utan Dynor |
| Dyna ingår | Nej |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 900 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Bredd | 900 mm |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå/Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/aintwood/Stål |
| Serie | Tunis |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |

