Matgrupp Utomhus Comfort Garden Tunis 90 med 2 Ställbara Utefåtöljer JennyGrå/Vit/Grå, Svarta Dynor
6 999 kr
3 999 krSpara 43 %Kampanj
Vald variant
Dyna ingår:
Ja

Tunis 90 med 2 Ställbara Utefåtöljer Jenny
Grå/Vit/Grå, Svarta Dynor
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Tunis 90 med 2 Ställbara Fåtöljer Jenny från Comfort Garden är en trevlig matgrupp för två personer som passar perfekt på den mindre uteplatsen eller i det mindre uterummet. Matgruppen har ett fyrkantigt bord och två bekväma, ställbara fåtöljer.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Matgrupp Tunis 90 med 2 Ställbara Fåtöljer Jenny från Comfort Garden är en trevlig matgrupp för två personer som passar perfekt på den mindre uteplatsen eller i det mindre uterummet. Matgruppen har ett fyrkantigt bord och två bekväma, ställbara fåtöljer.
Tunis Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Jenny Fåtölj Ställbar - 2 st
- Bredd: 58,5 cm
- Höjd: 110 cm
- Djup: 65 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Jenny Fåtölj Ställbar - 2 st
- Bredd: 58,5 cm
- Höjd: 110 cm
- Djup: 65 cm
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 614375 |
| Dynfärg | Svart |
| Dyna ingår | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå/Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/aintwood/Stål |
| Serie | Tunis |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matgrupp |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 900 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Bredd | 900 mm |
