Matgrupp Utomhus Comfort Garden Tunis 90 med 2 StapelTrädgårdsstolarUtan Dynor
Rek. pris 4 799 kr
3 117 kr
3 113 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Tunis 90 med 2 Stapelstolar från Comfort Garden är en trevlig matgrupp för två personer som passar perfekt för uterummet eller uteplatsen. Matgruppen har ett fyrkantigt bord och två bekväma stolar.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Matgrupp Tunis 90 med 2 Stapelstolar från Comfort Garden är en trevlig matgrupp för två personer som passar perfekt för uterummet eller uteplatsen. Matgruppen har ett fyrkantigt bord och två bekväma stolar.
Tunis Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Tunis Stapelstol - 2 st
- Bredd: 60 cm
- Längd: 56 cm
- Höjd: 88 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Tunis Stapelstol - 2 st
- Bredd: 60 cm
- Längd: 56 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 708738 |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Vit/Grå |
| Dynfärg | Utan Dynor |
| Djup | 900 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Material | Konstrotting/aintwood/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Serie | Tunis |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Bredd | 900 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |




