Matgrupp Utomhus PLUS Café med 2 st Ryggstöd
fr.9 799 kr
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Café från PLUS som består av ett bord och två bänkar med ryggstöd. Alla möbler har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Matgrupp Café från PLUS som består av ett bord och två bänkar med ryggstöd. Alla möbler har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1270 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Bredd | 770 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Gråbrun, Svart, Tryckimpregnerat |
