Matgrupp Utomhus PLUS CaféSvart
7 990 kr
7 185 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Förväntas åter i lager 2026-04-08
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Café från PLUS som består av ett bord och två bänkar. Alla möbler har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Matgrupp Café från PLUS som består av ett bord och två bänkar. Alla möbler har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185580-15 |
| Färg | Svart |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1270 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Bredd | 770 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| EAN-nr | 5703393730602 |


