Matgrupp Utomhus Venture Home Albany 224-324x100 med 6 Levels StapelTrädgårdsstolar
30 075 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Albany/Levels från Venture Home. En tidlös matgrupp som passar utmärkt till uteplatsen. Den raka nordiska formen gör ett robust och städat intryck. Stilrent, praktiskt och tidlöst!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Albany/Levels från Venture Home. En tidlös matgrupp som passar utmärkt till uteplatsen. Den raka nordiska formen gör ett robust och städat intryck. Stilrent, praktiskt och tidlöst!
Albany är ett förlängningsbart, rektangulärt matbord med alla rätt. Bordsskivan är tillverkad i aintwood och stommen i aluminium; två slitstarka material som ger dig ett bord som står sig över tid. Här tillsammans sex stycken stilsäkra matstolar Levels i svart kulör. Möblera uteplatsen och skapa en charmig mittpunkt.
Bord
- Längd: 224-324 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 89 cm
Bord
- Längd: 224-324 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 89 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19285 |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Material | Aluminium/Aintwood |
| Form bord | Rektangulär |
| Längd | 2240 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| Serie | Albany & Levels |
| Förlängningsbart | Ja |
| Färg | Svart/Grå |
| Antal Sittplatser | 6 |
