Matgrupp Utomhus Venture Home Aleyna 224 med 6 Leon Trädgårdsstolar
26 995 kr
19 095 krSpara 29 %Kampanj

Aleyna 224 med 6 Leon Trädgårdsstolar
19 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Leon matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Leon matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Höjd: 85 cm
- Djup: 66 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Höjd: 85 cm
- Djup: 66 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21621 |
| Färg | Grå/Svart |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Stål/Aintwood/Rep |
| Serie | Aleyna |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |




