Matgrupp Utomhus Venture Home Berfin med 6 Leon KarmTrädgårdsstolar
fr.15 425 kr
Välj variant

Berfin med 6 Leon KarmTrädgårdsstolar
15 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Berfin med 6 Leon Karmstolar från Venture Home är en bekväm och trevlig matgrupp för utomhusbruk. Denna grupp levereras med ett bord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i akacia och sex karmstolar. Gruppen kräven lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Berfin med 6 Leon Karmstolar från Venture Home är en bekväm och trevlig matgrupp för utomhusbruk. Denna grupp levereras med ett bord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i akacia och sex karmstolar. Gruppen kräven lättare montering.
Mått Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 85 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 85 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 760 mm |
| Material | Akacia/Aluminium/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Trä/natur, Trä/Svart, Trä/Vit |
