Matgrupp Utomhus Venture Home Berfin med 6 Perla Trädgårdsstolar
fr.14 149 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Berfin i aluminium och akacia. Matchas med 6 stycken Perla positionsstolar i aluminuim
Bord
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Längd: 75 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 108 cm
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Längd: 75 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 108 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 75 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 59 cm |
| Serie | Berfin |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Svart/Trä/natur, Vit/Trä/natur |

