Matgrupp Utomhus Venture Home Break med 6 Alina Trädgårdsstolar
fr.15 195 kr
Välj variant

Break med 6 Alina Trädgårdsstolar
15 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Break har bordsben i aluminium och en bordsskiva i polywood. Matchas med 6 st Alina matstolar. Stolens sits är tillverkad av aluminium och stolsbenen är i aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Break har bordsben i aluminium och en bordsskiva i polywood. Matchas med 6 st Alina matstolar. Stolens sits är tillverkad av aluminium och stolsbenen är i aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Break |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Polywood, Aluminium/Polywood/Textilene |
