Matgrupp Utomhus Venture Home Break Ø150 cm med 6 Lindos Trädgårdsstolar
14 599 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Här får alla plats och ingen riskerar hamna på kanten - en rund matgrupp passar utmärkt för trivsamma, sociala stunder. Matbord Break har en rund bordsskiva i grå aintwood och ett klassiskt underrede i vit aluminium. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från serien Lindos i modemedveten design. Stolarna har stilrent smala ben i svart aluminium och en sits i slitstarkt, svart rep.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Här får alla plats och ingen riskerar hamna på kanten - en rund matgrupp passar utmärkt för trivsamma, sociala stunder. Matbord Break har en rund bordsskiva i grå aintwood och ett klassiskt underrede i vit aluminium. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från serien Lindos i modemedveten design. Stolarna har stilrent smala ben i svart aluminium och en sits i slitstarkt, svart rep.
Mått Break matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 150 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 150 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22698 |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Diameter | 150 cm |
| Material | Stål |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 44,4 mm |
| Serie | Break |
| Toppskiva | Aintwood, aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |



