Matgrupp Utomhus Venture Home Bront 150 med 4 Berfin Trädgårdsstolar
10 785 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Bront med fyra stycken Berfin matstolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1500 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 136 cm
- Höjd till undersida bord: 68,5 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1500 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 136 cm
- Höjd till undersida bord: 68,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18330 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 39 cm |
| Färg | Akacia/Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Aintwood/Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 410 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 440 mm |
| Serie | Bront |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |




