Matgrupp Utomhus Venture Home Copacabana med 4 Aspen Trädgårdsstolar
15 769 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Copacabana har borsben i aluminium och en bordsskiva i grått glas. Matchas med 4 st Aspen matstolar i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Copacabana har borsben i aluminium och en bordsskiva i grått glas. Matchas med 4 st Aspen matstolar i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
63x58x86 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
63x58x86 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21728 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Copacabana |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |





