Matgrupp Utomhus Venture Home Copacabana med 6 Copacabana Recliner Trädgårdsstolar
24 545 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Copacabana med 6 Copacabana Recliner Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp för utomhusbruk. Denna grupp levereras med ett runt matbord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i glas. De medföljande, sex reclinerstolarna är stapelbara med en stomme och ben i aluminium med en rygg och sits i grå Textilene. Gruppen kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Copacabana med 6 Copacabana Recliner Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp för utomhusbruk. Denna grupp levereras med ett runt matbord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i glas. De medföljande, sex reclinerstolarna är stapelbara med en stomme och ben i aluminium med en rygg och sits i grå Textilene. Gruppen kräver lättare montering.
Mått Stol
- Bredd: 44 cm
- Djup: 69 cm
- Höjd: 95 cm
Mått Bord
- Höjd till undersida bord: 64 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 69 cm
- Höjd: 95 cm
Mått Bord
- Höjd till undersida bord: 64 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19045 |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Material | Glas/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 420 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 440 mm |
| Serie | Copacabana |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |







