Matgrupp Utomhus Venture Home Doni med 8 Lumi Trädgårdsstolar
fr.25 195 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Doni med ett matbord i akacia. Matchas tillsammans med 8 st Lumi matstolar med en ram i stål. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Doni med ett matbord i akacia. Matchas tillsammans med 8 st Lumi matstolar med en ram i stål. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 250 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Längd: 250 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Material | Stål/Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Doni |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Färg | Latte, Svart |
