Matgrupp Utomhus Venture Home Holmbeck Bord med 6 Lina Trädgårdsstolar
16 705 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En genomtänkt matgrupp i trendig kombination av minimalistisk och industriell design! Det populära matbordet Holmbeck har en rektangulär bordskiva i elegant akacia med rundade kanter och ett minimalistiskt underrede i svart stål. Här i charmig kombination med svarta matstolar från serien Lina. Stolens sotiga, svarta färg och smala utförande i stål ger ett tidlöst och luftigt intryck. Bjud in till varma sommarkvällar på uteplatsen och trivsamma måltider! Bordets mått: 200x90x75cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En genomtänkt matgrupp i trendig kombination av minimalistisk och industriell design! Det populära matbordet Holmbeck har en rektangulär bordskiva i elegant akacia med rundade kanter och ett minimalistiskt underrede i svart stål. Här i charmig kombination med svarta matstolar från serien Lina. Stolens sotiga, svarta färg och smala utförande i stål ger ett tidlöst och luftigt intryck. Bjud in till varma sommarkvällar på uteplatsen och trivsamma måltider! Bordets mått: 200x90x75cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23395 |
| Färg | Natur/Svart |
| Material | Acacia,Stål |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Holmbeck/Lina |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |





