Matgrupp Utomhus Venture Home Holmbeck Bord med 6 Tablas Trädgårdsstolar
17 389 kr

Holmbeck Bord med 6 Tablas Trädgårdsstolar
17 389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kombinationen av bordet Holmbeck och stolarna Tablas är perfekt till uteplatsen i sommar! Bordet har en rektangulär bordsskiva i elegant akacia med rundade kanter och ett minimalistiskt underrede i svart stål. Stolarna har en industriell stil och är tillverkad i slitstarkt aluminium i en sotig svart kulör. Matgruppen är lämplig för utomhusbruk men passar såklart utmärkt i uterummet också! Bordets mått: 200x90x75cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kombinationen av bordet Holmbeck och stolarna Tablas är perfekt till uteplatsen i sommar! Bordet har en rektangulär bordsskiva i elegant akacia med rundade kanter och ett minimalistiskt underrede i svart stål. Stolarna har en industriell stil och är tillverkad i slitstarkt aluminium i en sotig svart kulör. Matgruppen är lämplig för utomhusbruk men passar såklart utmärkt i uterummet också! Bordets mått: 200x90x75cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23397 |
| Färg | Natur/Mörkgrå |
| Material | Acacia,Stål,Aluminium |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Serie | Holmbeck/Tablas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |


