Matgrupp Utomhus Venture Home Lina Bord med 4 Lindos Trädgårdsstolar
12 725 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jordnära och stilrent: en matgrupp med smakfull och modern färgkombination! Det enkla men eleganta, runda matbordet från serien Lina har en fräsch design och varm beige färg. Toppskivan är tunn med dekorativa springor och bordsbenen lätt utsvängda; genomgående tillverkat i stål. Här i iögonfallande kombination med 4st bruna matstolar från serien Lindos. Stolen har en trendig design med sits i brunt rep och ramkonstruktion i svart stål. Här sitter du lika bekvämt som snyggt! Bordets diameter: 120cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Jordnära och stilrent: en matgrupp med smakfull och modern färgkombination! Det enkla men eleganta, runda matbordet från serien Lina har en fräsch design och varm beige färg. Toppskivan är tunn med dekorativa springor och bordsbenen lätt utsvängda; genomgående tillverkat i stål. Här i iögonfallande kombination med 4st bruna matstolar från serien Lindos. Stolen har en trendig design med sits i brunt rep och ramkonstruktion i svart stål. Här sitter du lika bekvämt som snyggt! Bordets diameter: 120cm.
Bord
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23426 |
| Färg | Beige/Brun |
| Diameter | 120 cm |
| Material | Aluminium,Polypropen,Stål |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Lina/Lindos |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |




