Matgrupp Utomhus Venture Home Lina Bord med 4 Malina Trädgårdsstolar
fr.13 789 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sitt bekvämt och möblera inbjudande - här hamnar ingen på kanten! Det enkla men eleganta, runda matbordet från serien Lina har en fräsch design. Toppskivan är tunn med dekorativa springor och bordsbenen lätt utsvängda; genomgående tillverkat i stål. Här tillsammans med 4st av våra bekväma matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Den perfekta matgruppen för sommarens alla måltider! Bordets diameter: 120cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sitt bekvämt och möblera inbjudande - här hamnar ingen på kanten! Det enkla men eleganta, runda matbordet från serien Lina har en fräsch design. Toppskivan är tunn med dekorativa springor och bordsbenen lätt utsvängda; genomgående tillverkat i stål. Här tillsammans med 4st av våra bekväma matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Den perfekta matgruppen för sommarens alla måltider! Bordets diameter: 120cm.
Bord
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 45 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 47 cm |
| Material | Aluminium,Skum,Polyester,Korg |
| Serie | Lina/Malina |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Beige/Natur, Beige/Svart |
