Matgrupp Utomhus Venture Home Lina Ø120 cm med 4 Lina TrädgårdsstolarBeige/Svart
12 725 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En läckert matchande matgrupp från serien Lina är precis vad som behövs för att fräscha upp uteplatsen i sommar! Bordet har en minimalistisk design i stål, med en rund bordsskiva och lätt utsvängda bordsben.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En läckert matchande matgrupp från serien Lina är precis vad som behövs för att fräscha upp uteplatsen i sommar! Bordet har en minimalistisk design i stål, med en rund bordsskiva och lätt utsvängda bordsben.
Mått Lina matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74,0 cm
Mått Lina stol
Total höjd: 78 cm
Total bredd: 47 cm
Totalt djup: 54,5 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 39 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74,0 cm
Mått Lina stol
Total höjd: 78 cm
Total bredd: 47 cm
Totalt djup: 54,5 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 39 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22736 |
| Rygghöjd | 35 cm |
| Färg | Beige/Svart |
| Diameter | 120 cm |
| Material | Polyester, stål |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 390 mm |
| Serie | Lina |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



