Matgrupp Utomhus Venture Home Lina Ø120 cm med 4 Lindos Trädgårdsstolar
12 379 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från serien Lindos. Stolarna har smala ben i svart aluminium och en sits i slitstarkt, svart rep. Möblera inbjudande på uteplatsen och skapa ett blickfång som imponerar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från serien Lindos. Stolarna har smala ben i svart aluminium och en sits i slitstarkt, svart rep. Möblera inbjudande på uteplatsen och skapa ett blickfång som imponerar!
Mått Lina matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74,0 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74,0 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22738 |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Beige/Svart |
| Diameter | 120 cm |
| Material | Stål |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 44,4 mm |
| Serie | Lina |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



