Matgrupp Utomhus Venture Home Meya 160/240 med 8 Asta Trädgårdsstolar
22 285 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Meya med åtta stycken Asta stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Meya med åtta stycken Asta stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 130 cm
- Höjd till undersida bord: 74 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 130 cm
- Höjd till undersida bord: 74 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18790 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Färg | Svart/Teak |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Teak/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Meya |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |




