Matgrupp Utomhus Venture Home Modena 200x100 cm med 6 Lindos StapelTrädgårdsstolar
fr.19 075 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Modena/Lindos från Venture Home. Bjud in till många sociala tillställningar framöver. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många. Sitt bekvämt och trivsamt i en härlig matgrupp!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Modena/Lindos från Venture Home. Bjud in till många sociala tillställningar framöver. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många. Sitt bekvämt och trivsamt i en härlig matgrupp!
Bordet har en rektangulär bordsskiva i aluminium och cylinderformade ben i minimalistiskt stuk. Här i modemedveten kombination med våra läckra matstolar Lindos. Stolarna är stapelbara för praktisk förvaring och tillverkade i slitstarkt rep.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 59 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 69 cm
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 59 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 69 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium/Polyester/Rep/Stål |
| Serie | Modena & Lindos |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Svart, Svart/Brun |
| Bredd | 1000 mm |
