Matgrupp Utomhus Venture Home Modena 200x100 cm med 6 Spoga Trädgårdsstolar
27 109 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Modena/Spoga från Venture Home. En stilren matgrupp som bjuder in till härliga sociala stunder. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Modena/Spoga från Venture Home. En stilren matgrupp som bjuder in till härliga sociala stunder. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många.
Bordet har en rektangulär bordsskiva i aluminium och cylinderformade ben i minimalistiskt stuk. Här tillsammans med matstolar från serien Spoga, en stol med fokus på stil och komfort. Den inbjudande sitsen är lätt rundad i grått tyg och benen är i svart stål. Sitt bekvämt länge och njut av goda måltider tillsammans!
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22726 |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena & Spoga |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |





