Matgrupp Utomhus Venture Home Modena Bord med 6 Galera Trädgårdsstolar
23 349 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 90 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23413 |
| Färg | Svart/Brun |
| Material | Aluminium,Rotting |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Modena/Galera |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
