Matgrupp Utomhus Venture Home Modena med 6 Lina TrädgårdsstolarSvart
19 585 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modena är de omtyckta matbordet i raka nordiska former med en rektangulär bordsskiva i aluminium och cylinderformade ben i minimalistiskt stuk. Stolarna är stilrena i skandinavisk design, tillverkade i stål och passar utmärkt i både uterummet och ute på altanen. Den smala designen gör stolarna lättanpassade och enkla att möblera!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Modena är de omtyckta matbordet i raka nordiska former med en rektangulär bordsskiva i aluminium och cylinderformade ben i minimalistiskt stuk. Stolarna är stilrena i skandinavisk design, tillverkade i stål och passar utmärkt i både uterummet och ute på altanen. Den smala designen gör stolarna lättanpassade och enkla att möblera!
Mått stol
-Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
Mått bord
-Höjd: 75 cm
-Bredd: 100 cm
-Längd: 200 cm
Material
-Bordsskiva: Aluminium
-Ben: Stål
-Sits: Aluminium
-Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
Mått bord
-Höjd: 75 cm
-Bredd: 100 cm
-Längd: 200 cm
Material
-Bordsskiva: Aluminium
-Ben: Stål
-Sits: Aluminium
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22721 |
| Rygghöjd | 35,5 cm |
| Färg | Svart |
| Djup | 54,5 cm |
| Material | Polyester, stål |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Modena |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |






