Matgrupp Utomhus Venture Home Perla 160/240 med 8 Pishi KarmTrädgårdsstolar
fr.31 149 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Perla 160/240 med 8 Pishi Karmstolar från Venture Home är en bekväm matgrupp med åtta stycken fällbara karmstolar i konstrotting och dynor samt ett bord med bordsskiva i Teak. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Perla 160/240 med 8 Pishi Karmstolar från Venture Home är en bekväm matgrupp med åtta stycken fällbara karmstolar i konstrotting och dynor samt ett bord med bordsskiva i Teak. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm. Denna grupp kräver lättare montering.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 630 mm
- Djup: 690 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 150 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 630 mm
- Djup: 690 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 150 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 59,5 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Perla |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Trä/Svart, Vit/Natur |
| Material | Aintwood/Aluminium/Konstrotting, Teak/Aluminium/Konstrotting |
