Matgrupp Utomhus Venture Home Pincy med 4 Jefferson Stapelbara Trädgårdsstolar
17 679 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Jefferson stapelbara matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Jefferson stapelbara matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
140x73 cm
Stol
- Längd: 66,5 cm
- Bredd: 53 cm
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Sittdjup: 41 cm
- Sittbredd: 44 cm
140x73 cm
Stol
- Längd: 66,5 cm
- Bredd: 53 cm
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Sittdjup: 41 cm
- Sittbredd: 44 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21717 |
| Rygghöjd | 43,5 cm |
| Färg | Grå/Svart |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |


