Matgrupp Utomhus Venture Home Pincy med 6 Leon Stapelbara Trädgårdsstolar
18 759 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
140x73 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
140x73 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21725 |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Grå/Svart |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |


