Matgrupp Utomhus Venture Home Plarra med 6 Peder Trädgårdsstolar
26 825 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Plarra med ett matbord i akacia. Matchas tillsammans med 6 st Peder matstolar med en ram i akacia och en sits i svart rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Plarra med ett matbord i akacia. Matchas tillsammans med 6 st Peder matstolar med en ram i akacia och en sits i svart rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 220 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 104 cm
- Bredd: 58,3 cm
- Djup: 66,7 cm
- Längd: 220 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 104 cm
- Bredd: 58,3 cm
- Djup: 66,7 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21403 |
| Rygghöjd | 62,5 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Akacia/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44,5 cm |
| Sitthöjd | 44,5 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Plarra |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |





