Matgrupp Utomhus Venture Home Togo 150x100 cm med 4 Lindos Trädgårdsstolar med Armstöd
fr.14 345 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium. Stolarna har stilrent smala ben och integrerade armstöd i stål och en sits i slitstarkt beige rep. Den jordnära kulören ger ett varmt intryck till möblemanget. Bjud in till många trivsamma måltider framöver!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium. Stolarna har stilrent smala ben och integrerade armstöd i stål och en sits i slitstarkt beige rep. Den jordnära kulören ger ett varmt intryck till möblemanget. Bjud in till många trivsamma måltider framöver!
Mått Togo
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 85 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 66 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 85 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 66 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Färg | Svart/Natur |
| Material | Stål |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 44,4 mm |
| Serie | Togo |
| Toppskiva | Aluminium, teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
