Matgrupp Utomhus Venture Home Togo 200x100 cm med 6 Alina Trädgårdsstolar
21 295 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en blickfång som imponerar - den här matgruppen är lika iögonfallande som slitstark. Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva i vit och träfärgad teak och ett underrede i vit aluminium. Här i lyxig kombination med dem omtyckta matstolarna från serien Alina. Stolarna har lätt utsvängda ben i vit aluminium och en bekväm sits i det slitstarka materialet textilene. Låt tiden här bli dagens höjdpunkt!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en blickfång som imponerar - den här matgruppen är lika iögonfallande som slitstark. Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva i vit och träfärgad teak och ett underrede i vit aluminium. Här i lyxig kombination med dem omtyckta matstolarna från serien Alina. Stolarna har lätt utsvängda ben i vit aluminium och en bekväm sits i det slitstarka materialet textilene. Låt tiden här bli dagens höjdpunkt!
Mått Togo matbord
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 100 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Alina
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 58 cm
Totalt djup: 63 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 42 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 100 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Alina
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 58 cm
Totalt djup: 63 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 42 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22751 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Färg | Natur/Vit |
| Material | Aluminium |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 420 mm |
| Serie | Togo |
| Toppskiva | Aluminium, teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |




