Matgrupp Utomhus Venture Home Togo 200x100 cm med 6 Ghana Trädgårdsstolar
20 609 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa ett elegant blickfång som imponerar - den här matgruppen är lika iögonfallande som slitstark. Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva i vit och träfärgad teak och ett underrede i vit aluminium. De läckra teak-detaljerna i bordsskivan gör att bordet matchar utmärkt med matstolarna från serien Ghana. Stolarna är hopfällbara och tillverkade i smakfull teak i en ribbad design som ger ett väldigt modernt intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa ett elegant blickfång som imponerar - den här matgruppen är lika iögonfallande som slitstark. Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva i vit och träfärgad teak och ett underrede i vit aluminium. De läckra teak-detaljerna i bordsskivan gör att bordet matchar utmärkt med matstolarna från serien Ghana. Stolarna är hopfällbara och tillverkade i smakfull teak i en ribbad design som ger ett väldigt modernt intryck.
Mått Togo matbord
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 100 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Ghana stol
Total höjd: 98 cm
Total bredd: 43 cm
Totalt djup: 47 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 41 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 100 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Ghana stol
Total höjd: 98 cm
Total bredd: 43 cm
Totalt djup: 47 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 41 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22750 |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Färg | Natur/Vit |
| Material | Teak |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 410 mm |
| Serie | Togo |
| Toppskiva | Aluminium, teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |



