Matgrupp Utomhus Venture Home Virda Ø 150 med 6 Asta Trädgårdsstolar
Rek. pris 13 549 kr
fr.13 139 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Virda med sex stycken Asta stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 92 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 92 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Virda |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Grå, Vit |

