Matgrupp Utomhus Venture Home Virya 160x90 cm med 6 Alina Trädgårdsstolar
15 965 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya från Venture Home. Låt den här vackert matchade matgruppen med modern känsla bli en naturlig samlingsplats på altanen. Matstolar Alina har bra komfort och matbord Virya gör att du slipper oroa dig över att alla ska få plats.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya från Venture Home. Låt den här vackert matchade matgruppen med modern känsla bli en naturlig samlingsplats på altanen. Matstolar Alina har bra komfort och matbord Virya gör att du slipper oroa dig över att alla ska få plats.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 86 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21534 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Glas/Textil |
| Serie | Virya & Alina |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |





