Matgrupp Utomhus Venture Home Virya 160x90 med 6 Albany PositionsTrädgårdsstolar
fr.12 725 kr
Välj variant

Virya 160x90 med 6 Albany PositionsTrädgårdsstolar
12 725 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya/Albany från Venture Home. En matgrupp i modern och stilren design. Att köpa en färdigkomponerad matgrupp är både trendsäkert och praktiskt. Här kombineras matbordet Virya med de sittvänliga matstolarna Albany. Låt uteplatsen präglas av din nya iögonfallande matgrupp.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya/Albany från Venture Home. En matgrupp i modern och stilren design. Att köpa en färdigkomponerad matgrupp är både trendsäkert och praktiskt. Här kombineras matbordet Virya med de sittvänliga matstolarna Albany. Låt uteplatsen präglas av din nya iögonfallande matgrupp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Serie | Virya |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Vit, Vit/Grå |
| Material | Aluminium/Glas/Aintwood/Textil, Aluminium/Glas/PVC/Aintwood/Polyester |
