Matgrupp Utomhus Venture Home Virya 160x90 med 6 Break Trädgårdsstolar
12 375 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Break matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Break matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 107,5 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 107,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21540 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Virya |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |




