Matgrupp Utomhus Venture Home Virya 160x90 med 6 Copacabana ReclinerTrädgårdsstolar
21 095 kr

Virya 160x90 med 6 Copacabana ReclinerTrädgårdsstolar
21 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya från Venture Home. Med det klassiska och moderna matbordet Virya kan hela familjen samlas ute för middag och umgänge. Här tillsammans med bekväma matstolar Copacabana. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya från Venture Home. Med det klassiska och moderna matbordet Virya kan hela familjen samlas ute för middag och umgänge. Här tillsammans med bekväma matstolar Copacabana. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 65 cm
- Höjd: 110 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 65 cm
- Höjd: 110 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21538 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Virya & Copacabana |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |





