Matgrupp Utomhus Venture Home Virya 160x90 med 6 Parma Trädgårdsstolar
14 939 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya från Venture Home. Klassisk matgrupp som passar på de flesta uteplatser. Matbord Virya tillsammans med stolar i serien Parma är som gjort för dig som vill skapa en ombonad och modern känsla på altanen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya från Venture Home. Klassisk matgrupp som passar på de flesta uteplatser. Matbord Virya tillsammans med stolar i serien Parma är som gjort för dig som vill skapa en ombonad och modern känsla på altanen.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 90 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 90 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21544 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Polyester/PVC/Aintwood/Glas |
| Serie | Virya & Parma |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |




