Matgrupp Utomhus Venture Home Vyn med 4 Lumi Trädgårdsstolar
fr.8 965 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Vyn med ett matbord i vit aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Lumi matstolar med en ram i svart stål och en sits i rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Vyn med ett matbord i vit aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Lumi matstolar med en ram i svart stål och en sits i rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 85 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 85 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Vyn |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Grå, Svart |
