Matgrupp Utomhus Venture Home Vyn med 4 Pam Trädgårdsstolar
fr.17 085 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Vyn med ett matbord i svart aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Pam matstolar med en ram i aluminium och en sits i rotting. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Vyn med ett matbord i svart aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Pam matstolar med en ram i aluminium och en sits i rotting. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 102 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 102 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Material | Aluminium/Glas/Rotting/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 42,5 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Vyn |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Svart, Vit |
