Matgrupp Utomhus Venture Home Vyn med 6 Bend Trädgårdsstolar
12 205 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Vyn med ett matbord i svart aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 6 st Bend matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart textilene. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Vyn med ett matbord i svart aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 6 st Bend matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart textilene. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 107,5 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 107,5 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21557 |
| Rygghöjd | 67 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Glas/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Vyn |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |









