Matgrupp Utomhus Venture Home Wembley
fr.12 499 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Wembley
12 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Wembley från Venture Home är ett komplett modulsoff-set i konstrotting med bord och dynor.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Fåtölj
- Bredd: 62 cm
-Höjd: 95 cm
- Djup: 67 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Fåtölj
- Bredd: 62 cm
-Höjd: 95 cm
- Djup: 67 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Serie | Wembley |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 15 kg |
| Ställbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Grå, Natur |

