Matgrupp Venture Home Aleyna 152/210 med 4 Copacabana Stolar
fr.15 685 kr
Välj variant

Aleyna 152/210 med 4 Copacabana Stolar
15 685 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Aleyna 152/210 med 4 Copacabana Stolar från Venture Home är en trevlig matgrupp för uteplatsen eller trädgården. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood och de medföljande fyra stolarna är stapelbara och har en stomme i aluminium och rygg och sits i Textilene. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Aleyna 152/210 med 4 Copacabana Stolar från Venture Home är en trevlig matgrupp för uteplatsen eller trädgården. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood och de medföljande fyra stolarna är stapelbara och har en stomme i aluminium och rygg och sits i Textilene. Denna grupp kräver lättare montering.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1520-2100 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 132,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1520-2100 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 132,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 66 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Svart/Grå, Vit/Grå |
| Material | Aintwood/Aluminium/Textilene, Textilene/Aluminium/Aintwood |
