Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 4 Asta Stolar
fr.13 369 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Aleyna 160/240 med 4 Asta Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och fyra stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Aleyna 160/240 med 4 Asta Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och fyra stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 440 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Grå, Svart/Grå |
| Material | Aintwood/Aluminium/Konstrotting, Aluminium/Aintwood/Konstrotting/Polyester |
