Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 4 Copacabana Karmstolar
fr.14 575 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Aleyna 160/240 med 4 Copacabana Karmstolar från Venture Home är en trevlig matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och fyra stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm och det är tillverkat av aluminium och Aintwood. Stolarna är tillverkade av aluminium och Textilene. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Aleyna 160/240 med 4 Copacabana Karmstolar från Venture Home är en trevlig matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och fyra stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm och det är tillverkat av aluminium och Aintwood. Stolarna är tillverkade av aluminium och Textilene. Denna grupp kräver lättare montering.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 600 mm
- Djup: 560 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 600 mm
- Djup: 560 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aintwood/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 550 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Grå, Svart/Grå |
