Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 4 Pishi Matstolar
fr.21 079 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Aleyna 160/240 med 4 Pishi Matstolar från Venture Home är en elegant matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och fyra stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm och det är tillverkat av aluminium och Aintwood. De medföljande, fällbara stolarna är tillverkade av konstrotting och levereras med dynor. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Aleyna 160/240 med 4 Pishi Matstolar från Venture Home är en elegant matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och fyra stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm och det är tillverkat av aluminium och Aintwood. De medföljande, fällbara stolarna är tillverkade av konstrotting och levereras med dynor. Denna grupp kräver lättare montering.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 59,5 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Svart/Grå, Vit |
| Material | Aintwood/Aluminium/Konstrotting, Konstrotting/Aluminium/Aintwood |
