Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 8 Copacabana Matstolar
24 355 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Aleyna med åtta stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Aleyna med åtta stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 56,5 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 127,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 56,5 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 127,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18221 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 69 cm |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |



