Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 8 StolarGrå Bord med Vita Ben, Grå Stol
24 935 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp med rektangulärt bord tillsammans med åtta stycken positionsstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp med rektangulärt bord tillsammans med åtta stycken positionsstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 610 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1090 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 127,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 610 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1090 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 127,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18233 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 60 cm |
| Färg | Grå/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 460 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |



