Matgrupp Venture Home Aleyna 224/324 med 10 Stolar
fr.31 655 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp med rektangulärt bord tillsammans med tio stycken positionsstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp med rektangulärt bord tillsammans med tio stycken positionsstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Detta ingår
- 10 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 610 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1090 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
- 10 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 610 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1090 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 60 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 460 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 10 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Svart/Grå, Vit/Grå |
